FOTO AKCE! ZÍSKEJ HRU ZDARMA

FB-akce-fotokoutek

Platnost akce do 30. listopadu 2023

PODMÍNKY AKCE

1.

Bav se ve fotokoutku

Vylepši své fotky v našem FOTOKOUTKU, který je dostupný zdarma v aplikaci Pojďme do zoo™. Pokud ještě nemáš v aplikaci účet, tak to nevadí, protože si ho můžeš během chvilky vytvořit. A nezapomeň, že všechny hry Pojďme do zoo™ si můžeš hrát opravdu kdekoliv, třeba když se nudíš v autě.

Menu aplikace Pojďme do zoo™

2.

Sdílej fotku na Facebooku

Pochlub se fotkou upravnou ve fotokoutku na svém Facebooku a nezapomeň nás v příspěvku označit @pojdmedozoo

3.

Získej hru zdarma

Pokud jsi vyzkoušel náš fotokoutek a pochlubil ses svým výtvorem na svém Facebooku, tak si vyber jednu hru značky Pojďme do zoo™ z řady Fotodetektiv a napiš si o ni na info@pojdmedozoo.cz. Dáme ti ji zdarma. Abychom tě mohli identifikovat, tak nezapomeň, že nám musíš napsat z e‑mailu, který jsi použil pro registraci do aplikace Pojďme do zoo™. 

Divoká zvířata 1 | Pojďme do zoo™ www.pojdmedozoo.cz
Divoká zvířata 2 | Pojďme do zoo™ www.pojdmedozoo.cz
Zvířata na farmě | Pojďme do zoo™ www.pojdmedozoo.cz

4.

Konec akce a termíny

Akce trvá až do 30. listopadu 2023. O vybraného Fotodetektiva si napiš nejpozději do 15. prosince 2023. Aktivační kód ti zašleme nejpozději do 20. prosince 2023.

5.

Doručení aktivačního kódu

Jakmile ověříme, že jsi splnil podmínky akce, pošleme ti na e-mail dárkový poukaz s kódem k vybrané hře. Kód můžeš využít pro sebe nebo ho komukoliv věnovat. Vybranou hru lze pomocí kódu aktivovat pod libovolným účtem.

ŘÍJNOVÁ AKCE! ZÍSKEJ HRU ZDARMA

Říjnová akce! Získej hru zdarma.

Platnost akce do 31. října 2023

PODMÍNKY AKCE

1.

Dohraj hru zdarma

V aplikaci Pojďme do zoo™ je pro každého z vás zdarma hra VOLAVKA 1. Hru snadno aktivuješ kódem FREE. Pokud ještě nemáš v aplikaci účet, tak to nevadí, protože si ho můžeš během chvilky vytvořit. A nezapomeň, že všechny hry Pojďme do zoo™ si můžeš hrát opravdu kdekoliv, třeba když se nudíš v autě.

Hra zdarma - Volavka 1

2.

Sleduj nás na facebooku

Na facebooku Pojďme do zoo™ najdeš každý týden hodně zajímavých informací. Tak se k nám přidej a získej přehled o novinkách, akcích a zvířatech v zoo.

3.

Získej hru zdarma

Pokud jsi v říjnu dohrál Volavku 1 a zapsal sis výsledek uzavřením hry a pokud nás navíc sleduješ i na facebooku, tak si vyber jakoukoliv hru značky Pojďme do zoo™ z naší aktuální nabídky a napiš si o ni na info@pojdmedozoo.cz. Dáme ti ji zdarma. Abychom tě mohli identifikovat, tak nezapomeň, že nám musíš napsat z e‑mailu, který jsi použil pro registraci do aplikace Pojďme do zoo™. 

4.

Konec akce a termíny

Akce trvá až do 31. října 2023. O vybranou hru si napiš nejpozději do 15. listopadu 2023. Aktivační kód ti zašleme nejpozději do 15. prosince 2023.

5.

Doručení aktivačního kódu

Jakmile ověříme, že jsi splnil podmínky akce, pošleme ti na e-mail kód k vybrané hře. Kód můžeš využít pro sebe nebo ho komukoliv věnovat. Vybranou hru lze pomocí kódu aktivovat pod libovolným účtem.

Partneři projektu

Ve spolupráci s našimi partnery vám přinášíme novou zábavu

logo_Dvorec
logo_partner_NaHradecku (1)
logo_Tabor_black
inout_partner
EG_partner
RP
senior_pasy
Kudyznudy.cz - tipy na výlet