Top banner Dárkové poukazy Pojďme do zoo™

Vítejte na stránce s dárkovými poukazy ke hrám značky Pojďme do zoo™

Naše hry Pojďme do zoo™ jsou jako interaktivní knížky plné fotografií, pěkné grafiky a zajímavých odborných informací o zvířatech. Jejich výhodou je, že se dají hrát skutečně odkudkoliv, tedy i z pohodlí domova. Jsou doplňkem výletů a návštěv v zoo, ale zároveň zabaví i doma při špatném počasí. Nabízíme širší škálu různých her a průvodců a naše nabídka se stále rozrůstá. Hry jsou určeny pro různé věkové kategorie.

Naším cílem je, aby je hrála společně celá rodina. Děti následují instrukce, plní různé úkoly a rodiče přitom s dětmi spolupracují. Děti se dozvídají plno zajímavých informací o zvířatech, a protože jsou naše hry plně namluveny, umožňují rodičům lehce sledovat a korigovat rozvoj jejich dětí a jejich vědomostí. V rámci hraní se dá povídat o spoustě souvisejících věcí a rodiče tak získávají nový způsob a podněty, jak s dětmi pracovat. Více z této myšlenky je v článku, který je vystaven na stránkách Rodinných pasů.

Součástí webové aplikace Pojďme do zoo™ je i FOTOKOUTEK.

Poslechněte si ukázku ze hry

Jak vypadá dárkový poukaz

ukazka-darkovy-poukaz

Jak objednat

1.

Objednejte dárkové poukazy

Vyplňte objednávkový formulář a zvolte počty dárkových poukazů pro jednotlivé hry. Pokud chcete jiný počet, napište do poznámky názvy her a k nim počet ks. Popis her a jejich ceny najdete na našem e-shopu.

2.

Proveďte platbu

Po odeslání formuláře Vám zašleme platební údaje k vaší objednávce a vy provedete platbu.

3.

Odeslání dárkových poukazů

Po ověření platby Vám zašleme daňový doklad a elektronické dárkové poukazy na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili do objednávkového formuláře.

OBJEDNÁVKA DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

Vyberte hry, na které chcete vystavit poukaz:

Partneři projektu

Ve spolupráci s našimi partnery vám přinášíme novou zábavu

logo_Dvorec
logo_partner_NaHradecku (1)
logo_Tabor_black
inout_partner
EG_partner
RP
senior_pasy
Kudyznudy.cz - tipy na výlet